Stiri

Anunt stabilire locuri speciale pentru afisaj electoral

Primaria Comunei Borca anunta stabilirea locurilor speciale de afisaj electoral pentru alegerea membrilor din Romania in Parlamentul European din 26 mai 2019

Citeste.

D.G.A.S.P.C. Neamt recruteaza persoane in vederea angajarii ca asistent maternal. Mai multe detalii se regasesc in adresa atasata prezentului anunt.

Citeste.

Anunt - cursuri de formare profesionala

Anunt intrerupere furnizare energie electrica

În data de:  11. 02.2019 între orele 08.30 -16.30, în scopul efectuării unor lucrări în instalaţiile electrice, va fi întreruptă alimentarea cu energie electrică în: Com. Borca : SABASA *zona PT-1 Sabasa.

Anunt intrerupere furnizare energie electrica

În data de:  30. 01.2019 între orele 09.00 -14.00, în scopul efectuării unor lucrări în instalaţiile electrice, va fi întreruptă alimentarea cu energie electrică în: Com. Borca : Paraul Pantei, Soci.

Comments are closed.