Achizitie Boldoexcavator

DSC_0573 DSC_0575 DSC_0576 DSC_0577 DSC_0579 DSC_0580 DSC_0581 DSC_0582BULDOEXCAVATORUL CAT 432F2

Pentru rezolvarea problemelor ce apar pe teritoriul Comunei Borca, dl primar Nita Geo Ovidiu a accesat fonduri europene pentru achizitia unui utilaj ce va fi de un real folos pentru cetatenii comunei atat pe timp de vara cat si pe timpul iernii.

Buldoexcavatoarele Cat® dispune de o cabina a operatorului de clasa mondiala cu o suspensie pe aer standard a scaunului, loc inbunatatit pentru picioare si o mai buna vizibilitate. Controalele ergonomice furnizeaza o operare usoara a utilajului cu un effort scazut al operatorului. Viteza de deplasare a utilajului de 25mph, 40km/h imbunatateste eficienta pe santier.

Atasamentele, precum sfredele, freze si ciocane imbunatatesc versitabilitatea.

Comments are closed.